Zástupce hlavního energetika Pardubice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Firma:

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe stejné nebo obdobné pozici min. 3 roky
- analytické schopnosti, velmi dobré komunikační a organizační
- spolehlivý, odpovědný a proaktivní přístup
- uživatelská znalost práce na PC – MS Office
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Náplň práce

- spoluúčast na zpracování, aktualizace a zavádění energetické koncepce
- zodpovědnost za rozvoj energetického hospodářství
- zabezpečení plynulého zásobování palivy a energiemi
- zpracování plánu spotřeby energií
- zřízení centrálního energetického dispečinku a jeho následný provoz
- evidence a přehledy spotřeby energií a administrativa spojená s fakturací
- organizace činnosti skupin revizních techniků a správců zařízení
- zabezpečování plánu oprav energetických zařízení
- spolupráce s orgány SEI, OIBP, OŽP atd.
- spolupráce při zpracování projektové dokumentace investičních akcí
- školení zaměstnanců v oblasti energetiky

Nabízíme

- perspektivní pozici u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, zvýhodněné závodní stravování a další benefity)
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- místo výkonu práce v Pardubicích
- nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Erika Dostálová